skip to Main Content

Регулярне прибирання підтримує порядок у помешканні, але часто цього буває замало, та виникає потреба у більш масштабному прибиранні. Зовні все може бути чистим, але людям з алергіями або астмою, може все ж таки бути некомфортно. Маленькі діти також чутливі до різних невидимих оку забруднень.
Регулярне, раз на 3-6 місяців генеральне прибирання допоможе запобігти подібним проблемам, та зробить ваше помешкання сяючим та затишним, а ви можете бути впевнені що ваші готсті будуть вражені чистотою та порядком у вашій оселі. Замовляйте послугу генеральне прибирання у квартирах, будинках, котеджах.

Коври та м’які меблі роблять оселю затишною, але водночас вони збирають у собі багато пилу та бруду, якого важко позбутися при простому регулярному прибиранні. Пилосос може видалити лише поверхневі забруднення, пил.
Також ніхто не застрахований від випадкових забруднень їжею, напоями, тощо. А їх доволі важко видалити самотужки.
А коври потрібно чистити кожне літо, щоб восени постелити їх чистими та свіжими.
Клінінгова компанія «Clean House» з радістю допоможе вам з чисткою коврів, меблів, диванів. Видаляємо забруднення, повертаємо яскравість та свіжість, використовуючи тільки безпечні засоби, які не шкодять людям чи навколишньому середовищу.
Виконуємо роботу бездоганно та якісно.

Професійна мийка вікон на дому – кристально чисто, без розводів!

Бригада кваліфікованих фахівців клінінгової компанії “Clean House” позбавить вас від необхідності самостійно виконувати це трудомістке заняття і відчувати пов’язані з ним негативні емоції. Використовуємо професійні, безпечні засоби для кристально чистого результату.
Миття вікон це один з найважчих етапів у прибиранні, так як потребує уважності, обережності та вправності. З нами ви можете бути впевнені, що робота буде виконана бездоганно, а ваші вікна будуть сяяти чистотою!

Прибирання після ремонту – це, мабуть, найскладніша процедура для щасливих власників нового чи оновленого помешкання, зробити її самостійно – складно, довго, та недешево.

В магазині вам запропонують величезну кількість миючих засобів, більшість з яких не впорається з забрудненням, або вам не вистачить знань і терпіння.

Особливо складно відмити вікна, видалити з рами захисну плівку, пил на стінах потрібно видаляти за допомогою спеціального пилососу, бо домашній для цих цілей не підходить.
А ще для видалення більшості забруднень дуже допомагає хороший потужний парогенератор. Натяжні стелі, наприклад, часто забруднені плямами, які доволі таки важко видалити і не пошкодити матеріал.

Після ремонту залишається багато забруднень, які важко передбачити, та ще важче видалити.

Ми маємо досвід, обладнання, безліч різноманітних спеціальних засобів для того щоб взяти на себе відповідальність за чистоту, цілісність та загальний результат прибирання. Ми з радістью надаємо послугу прибирання після ремонту у квартирі, будинку, котеджі – щоб ви могли якнайшвидше насолодитися новою оселею!

Back To Top