skip to Main Content

Регулярне прибирання підтримує порядок у помешканні, але часто цього буває замало, та виникає потреба у більш масштабному прибиранні. Зовні все може бути чистим, але людям з алергіями або астмою, може все ж таки бути некомфортно. Маленькі діти також чутливі до різних невидимих оку забруднень.
Регулярне, раз на 3-6 місяців генеральне прибирання допоможе запобігти подібним проблемам, та зробить ваше помешкання сяючим та затишним, а ви можете бути впевнені що ваші готсті будуть вражені чистотою та порядком у вашій оселі. Замовляйте послугу генеральне прибирання у квартирах, будинках, котеджах.

Коври та м’які меблі роблять оселю затишною, але водночас вони збирають у собі багато пилу та бруду, якого важко позбутися при простому регулярному прибиранні. Пилосос може видалити лише поверхневі забруднення, пил.
Також ніхто не застрахований від випадкових забруднень їжею, напоями, тощо. А їх доволі важко видалити самотужки.
А коври потрібно чистити кожне літо, щоб восени постелити їх чистими та свіжими.
Клінінгова компанія «Clean House» з радістю допоможе вам з чисткою коврів, меблів, диванів. Видаляємо забруднення, повертаємо яскравість та свіжість, використовуючи тільки безпечні засоби, які не шкодять людям чи навколишньому середовищу.
Виконуємо роботу бездоганно та якісно.

Професійна мийка вікон на дому – кристально чисто, без розводів!

Бригада кваліфікованих фахівців клінінгової компанії “Clean House” позбавить вас від необхідності самостійно виконувати це трудомістке заняття і відчувати пов’язані з ним негативні емоції. Використовуємо професійні, безпечні засоби для кристально чистого результату.
Миття вікон це один з найважчих етапів у прибиранні, так як потребує уважності, обережності та вправності. З нами ви можете бути впевнені, що робота буде виконана бездоганно, а ваші вікна будуть сяяти чистотою!

Прибирання після ремонту – це, мабуть, найскладніша процедура для щасливих власників нового чи оновленого помешкання, зробити її самостійно – складно, довго, та недешево.

В магазині вам запропонують величезну кількість миючих засобів, більшість з яких не впорається з забрудненням, або вам не вистачить знань і терпіння.

Особливо складно відмити вікна, видалити з рами захисну плівку, пил на стінах потрібно видаляти за допомогою спеціального пилососу, бо домашній для цих цілей не підходить.
А ще для видалення більшості забруднень дуже допомагає хороший потужний парогенератор. Натяжні стелі, наприклад, часто забруднені плямами, які доволі таки важко видалити і не пошкодити матеріал.

Після ремонту залишається багато забруднень, які важко передбачити, та ще важче видалити.

Ми маємо досвід, обладнання, безліч різноманітних спеціальних засобів для того щоб взяти на себе відповідальність за чистоту, цілісність та загальний результат прибирання. Ми з радістью надаємо послугу прибирання після ремонту у квартирі, будинку, котеджі – щоб ви могли якнайшвидше насолодитися новою оселею!

У майбутньої матусі багато справ та завдань, які потрібно вирішити до пологів. Підготовка до малюка виснажує, а сили не безмежні.
Час делегувати – дозвольте нам допомогти та підготувати вашу оселю до прибуття у неї нового члена вашої сім’ї.
Після кількох днів у пологовому, кожна жінка бажає повернутися до затишної оселі. І найприємніше, що можуть зробити рідні — подарувати їй відчуття спокою та задоволення.
Наші спеціалісти подарують чистоту вашому помешканню, щоб новоспечена мама та малюк вдома почувалися комфортно та безпечно.

Коли квартира чи будинок здаються, попередні мешканці виїжджають, а наступні от-от знайдуться, важливо привести житло у належний стан.

Не всі квартиранти добросовісні та залишають після себе ідеально чисте помешкання.
Прибирання після квартирантів дуже розповсюджена послуга серед наших клієнтів. Жити у квартирі після чужих людей комфортно, якщо хазяї потурбувалися про генеральне прибирання.
Також, якщо вам потрібно підготувати квартиру чи будинок до продажу, щоб зовнішній вигляд був охайний та привабливий, ми з радістю вам допоможемо.

Свіжа та приємна атмосфера у офісі або торговому приміщенні це запорука якісної роботи співробітників компанії. Для магазинів чиста торгова площа це – стандарт високої якості обслуговування.
Клінінгова компанія CleanHouse пропонує послуги прибирання офісів та торгових приміщень, магазинів.
Професійне прибирання офісів та торгових приміщень включає в себе:
-миття поверхонь – столів, шкафів
-миття підлоги

Недостатньо раз на місяць проводити генеральне прибирання, потрібно щоденно, щотижнево підтримувати чистоту у квартирі щоб зберігати комфорт та затишок.
CleanHouse пропонує щоденне прибирання на постійній основі вашого будинку, квартири, офісу чи магазину. Послуга прибирання на постійній основі це регулярне освіжаюче прибирання, що включає витирання пилу, миття підлоги, тощо. Ми допоможемо вам звільнити вільний час для більш важливих та цікавих справ, а прибирання залиште для компанії CleanHouse!

Back To Top