skip to Main Content
Розхламлення будинку

Поговоримо про надбання та переваги,які кожен з нас може отримати в результаті розхламлення свого будинку чи квартири:

Час

Наш найцінніший ресурс! Його стає більше за рахунок того, що не потрібно шукати одні речі серед купи інших, зникає необхідність робити періодичне перекладання непотрібних речей з одного місця на інше. Все лежить на виду.

Спокій

Жити стає дійсно набагато спокійніше, коли точно знаєш, де що лежить у власному будинку. Коли не потрібно кожен день нагадувати собі, що потрібно скласти, прибрати, відсортувати. А можна просто замовити прибирання квартири чи будинку!

Можливості

Вони просто починають виникати повсюди – від нових магазинів та товарів зі знижками, де ми знаходимо ті самі речі про які мріяли, до нових пропозицій про роботу і нових знайомств. Звільнивши місце в своєму будинку, ми тим самим готуємо себе до неймовірних змін у своєму житті. Пусте місце обовязково має заповнитись.

Енергія

Вона стає концентрованішою і сильнішою. Ніщо нас більше не відволікає в нашому найближчому оточенні, і ми, нарешті, можемо замахнутися на більше! У вас з’явиться час зайнятись тим, про що давно мріяли, але боялись.

Приземленість

Стає простіше зосередитися на собі: своєму тілі, своїх бажаннях, свій стан, настрої. Це допомагає частіше перебувати тут і зараз, не тікаючи подумки в своє минуле і не забігаючи в майбутнє. Всі ми знаємо, що порядок у голові починається з порядку навколо.

Відпускання

Знову ж правильним чином звільняючись від речей, пов’язаних з нашими старими емоціями – образами, страхами, горем, – ми відпускаємо їх і починаємо жити далі з легкою душею і відкритим серцем, нічого не тягне вас у минуле. Тому саме час викинути ту вазу що вам подарував колишній, і при погляді на яку одразу згадується зрада та біль.

Задоволення

Жити в прибраному будинку дуже приємно, і ця радість поступово поширюється на інші сфери нашого життя. А коли ми щасливі, будь-які справи краще вдаються, чи не так?

Люди

В життя починають приходити нові цікаві люди, набагато ближче стають старі друзі і рідні. Просто тому, що починаєш дивитися на них оновленим поглядом і більше цінувати їх присутність у своєму житті

Повага

Не кожен може підтримувати такий порядок, і цей навик дійсно гідний поваги. Ми стаємо хорошим зразком для наслідування своїм дітям, так що спеціально їх вчити прибирання нам більше не доведеться.

Нові речі

Звичайно ж! Замість викинутих або розданих непотрібних приходять з, здавалося б, зовсім несподіваних джерел і в достатку! Вони ніби притягуються до тих речей, які відтепер оточують вас у власному будинку

Найважливіше, що можна отримати в результаті прибирання, – це те саме відчуття дому, яке люди шукають де завгодно, тільки не в ньому самому.

Розхламляйтесь із задоволенням! А професіонали клінінгової компанії “Clean House”з радістю допоможуть вам з прибиранням!

Back To Top