skip to Main Content
Прибирання з дітьми

8 маленьких хитрощів, як перетворити прибирання з дітьми у захоплюючу гру.

Генеральне прибирання – це трудомісткий і складний процес. Однак, щоб ваші діти вчилися жити в чистоті і порядку варто їх привчати до цього з самого раннього віку. Для того, щоб малюки робили це охоче і з задоволенням, весь процес можна перетворити на захоплюючу гру. Розкажемо, як можна зробити це легко і просто.

Діти дуже люблять різні змагання. Можна поставити таймер і запропонувати їм виконати певне завдання до сигналу. Наприклад, чи зможе малюк за три хвилини зібрати розкидані по кімнаті іграшки, або у нього не вийде? А може він зможе за 7 хвилин вимити всі тарілки? Або взяти за правило, що той, хто до певного часу прибирає всі розкидані речі, негайно отримує смаколик. Використовуйте свою фантазію та придумуйте різні види змагань.

Якщо у вас більше ніж один малюк, то можна влаштувати між ними змагання. Дайте кожному по кошику і всього одну хвилину часу, щоб подивитися хто зможе більше зібрати розкиданих іграшок. Вони з радістю візьмуться за справу, а ви будете насолоджуватися чистою і прибраною кімнатою.

Якщо дітки вже вміють читати, можна скласти список коротких інструкцій кожній дитині, де наступний виконує завдання після того, як попередній виконав своє.
 
Спробуйте дізнатися у малюків які з домашніх справ вони готові виконувати з більшою охотою і заохочуйте робити їх знову і знову. Якщо ваша дочка любить мити посуд, не заважайте їй це робити, навіть не дивлячись на те, що ви самі це зробите швидше. Швидше за все вам за неї доведеться перемивати жирні тарілки та збирати розляту воду, але ви сформуєте навички, які потім будуть добре працювати.

Прибирання під музику набагато веселіше, особливо якщо вона складається з улюблених композицій ваших дітей. Під час прибирання дайте їм час і можливість просто трохи порозважатись, щоб весь процес пройшов весело і безтурботно.

Кращою мотивацією буде щось пообіцяти дитині після закінчення процесу збирання. Це можуть бути солодощі або якісь приємності, наприклад прогулянка і кіно. Але не платите їм за прибирання. Не варто переводити відносини з вашим малюком в товарно-грошові.

Сховайте щось, що в процесі збирання можуть знайти малюки. Це можуть бути як солодощі, так і інші приємні речі, які можуть зацікавити дитину.

Одне генеральне прибирання, яке проходить півдня втомить кого-завгодно. Спробуйте розбити його на кілька дрібніших, які ви будете проводити протягом усього тижня. Так буде набагато простіше і для ваших маленьких помічників, і для вас самих.

А для того щоб безтурботно провести вихідний з родиною, та не витрачати час на прибирання квартири, ви можете замовити послугу генеральне прибирання в клінінговій компанії “Clean House”

Back To Top