skip to Main Content
Прибирання після квартирантів

Нерухомість досі вважається одним із найбільш вигідних варіантів капіталовкладення, адже здавання квартири в оренду приносить непоганий пасивний прибуток, а кошти, отримані під час продажу старого житла стають підґрунтям для придбання більш привабливого. Проте у орендарів та покупців часто є сформований список вимог до майбутнього житла, і одна з найважливіших — це його чистота та охайність. Наша компанія залюбки допоможе вам зробити квартиру максимально привабливою!

Чому після орендарів необхідне особливе прибирання

В здаванні нерухомості в оренду є свої підводні камені — наприклад, занедбаність житла. Люди, які винаймають квартиру чи будинок, психологічно не сприймають приміщення як своє, тому часто досить легковажно ставляться до прибирання — якими б охайними вони не були, зазвичай всі більш-менш важкодоступні куточки залишаються забрудненими. 

Які особливості прибирання житла перед продажем

Незалежно від того, хто проживав в квартирі чи будинку — орендарі чи самі хазяї — перед продажем житла необхідне генеральне прибирання. Якщо ви продаєте невмебльоване житло, після того, як ви заберете всі меблі та техніку, залишаться забруднені острівці там, де вони стояли весь цей час. Часто на це не вистачає часу, адже продавці займаються оформленням документів і нерідко — переїздом в нове житло.

Як відбувається прибирання перед продажем житла та після виїзду квартирантів:

Квартира чи будинок у цих випадках потребують максимального очищення. Наші спеціалісти виконають всі необхідні роботи, а саме:

  • Видалення застарілого бруду;
  • Дезінфекція приміщень;
  • Генеральне прибирання квартири чи будинку.

Наші спеціалісти завжди готові взятися за замовлення будь якої складності, використовуючи найкращі засоби та обладнання. Довірте своє житло справжнім професіоналам!

Back To Top