skip to Main Content
Прибирання перед відкриттям магазину, салону, кафе тощо

В ремонт нових ресторанів, кафе, салонів краси чи магазинів їхні власники вкладають всю душу. Не менш кропітка робота і зведення нового житлового будинку, торгового чи офісного центру та інших будівель. Звичайно ж, заклад, який лише відкрився, або новенька квартира мають блищати від чистоти, щоб не зіпсувати перше враження. Проте після закінчення будівельних робіт не все виглядає саме так, як вам хочеться. Саме тому перед самим відкриттям варто замовити генеральне прибирання приміщень.

Чому необхідно замовити послуги клінінгової компанії

Зазвичай заклади харчування, салони та магазини мають багато декоративних елементів та скляних поверхонь, на яких може осідати пил. Крім того, будівельна бригада не зобов’язана ідеально прибирати після себе — в кращому разі вони просто підмітають та виносять сміття, але приміщення повинно відповідати всім санітарним вимогам. Тому перед відкриттям нового закладу чи здаванням будинку в експлуатацію необхідно виконати такі роботи:

  • Видалення залишків будівельних та облицювальних матеріалів — клею, гіпсу, бетону, штукатурки, шпаклівки;
  • Протирання пилу на стінах, стелі, обладнанні, меблях та елементах декору;
  • Ретельне вологе прибирання, особливо різноманітних швів, заглиблень, ніш;
  • Миття та натирання вікон, дзеркал, вітрин, світильників, столів та інших скляних поверхонь;
  • Дезінфекція та полірування санвузлів.

Наші спеціалісти обирають для роботи найбільш ефективні та безпечні мийні засоби, найновіше обладнання, застосовують передові технології, відправляють на об’єкт оптимальну кількість персоналу. Такий підхід забезпечує ідеальне очищення приміщень від специфічного будівельного пилу та інших забруднень. Ви завжди можете довірити нам своє творіння, адже ми зробимо його ще кращим!

Back To Top